avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună ziua ! Sunt strain din Asia, eu vreau să ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună ziua ! Sunt strain din Asia, eu vreau să cumpăr o mașină ...

Bună ziua ! Sunt strain din Asia, eu vreau să cumpăr o mașină în România
Lucrez și am viza adică am permis de ședere, dar la Primărie mi-au zis că nu pot să fac înmatriculare pe numele meu

Alte discuții în legătură

Proprietate cetatean strain anival anival Buna seara, Am o intrebare: Un cetatean strain, american, ar putea cumpara in romania o masina pe numele lui chiar daca nu are permis de sedere ... (vezi toată discuția)
Nume gresit kaledamr kaledamr buna ziua,sunt strain cu statut de refugiat in romania,cand am obtinut sedere in ro.acum 7 ani ,au fost inversate 2 litere la numele meu care in lima araba nu ... (vezi toată discuția)
Permis de sedere in ro pentru cetateni turci marinelacotta marinelacotta Am rugamintea daca imi puteti spune care sunt actele necesare pentru obtinerea permisului de sedere in Romania pentru niste cetateni turci care detin viza tip ... (vezi toată discuția)