avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua! Va rog sa-mi spuneti daca pentru ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua! Va rog sa-mi spuneti daca pentru indemnizația de ...

Bună ziua! Va rog sa-mi spuneti daca pentru indemnizația de hrană, in invatamant, se iau în calcul gradatia de merit și dirigenția atunci când se stabilește salariul corespunzător funcției de bază. Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Bună ziua, sunt profesor gradul i, vechime 12 ani in invatamant, ... katushka katushka Bună ziua, sunt profesor gradul I, vechime 12 ani in invatamant, vechime în muncă 25 ani, cu gradatie de merit și dirigenție. Ce salariu de bază ar ... (vezi toată discuția)
Calcul transa vechime in invatamant ana500 ana500 Buna ziua . :help: Va roooog muuult sa ma ajutati si pe mine in lamurirea catorva aspecte :-/: 1. - [u]Este vorba de calculul transei de vechime in ... (vezi toată discuția)
Drepturi salariale ada56 ada56 sunt profesor si in luna ianuarie 2009 am doua saptamani concediu medical; doresc sa stiu daca gradatia de merit 25% din salariul corespunzator functiei si ... (vezi toată discuția)