avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua. Sporul pentru orele de noapte, sporul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua. Sporul pentru orele de noapte, sporul de weekend ...

Bună ziua. Sporul pentru orele de noapte, sporul de weekend și sărbători legale, cheltuielile cu transportul, intră în calculul pensiei de întreținere? Mulțumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Sporuri revisal nicoletaart nicoletaart Buna ziua, Va rog sa imi spuneti cum se inregistreaza in Revisal urmatoarele sporuri, de noapte, ore suplimentare, ore de weekend si sarbatori ... (vezi toată discuția)
Bună ziua ! vreau să știu ,vă rog, cum se calculează salariul ... Ramona95! Ramona95! Bună ziua ! Vreau să știu ,vă rog, cum se calculează salariul . Cu tot cu spor weekend 5% și sărbători legale , acolo unde este cazul . Câteva ... (vezi toată discuția)
Pensie alimentara geanina_free geanina_free Buna ziua! Am stabilita pensia alimentara 1/6 din venitul net realizat conform instantei. Conform contractului de muncă am salariu de baza si spor de vechime, ... (vezi toată discuția)