Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Intrebare - stergere mesaje proprii de pe forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Intrebare - stergere mesaje proprii de pe forum

Cum pot solicita stergerea intrebarilor mele de pe forum , mai putin ultima ?
Intrebarle dvs nu pot fi sterse , decat in situatia in care nu ati primit raspuns la acestea. In acest caz, fie va adresati administratorilor , fie moderatorilor sectiunii in care ati postat.