avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Activitate mihagry

Activitate mihagry

Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
76..........cu 74 la rationament ............din calculele tale mi-ar trebui un 9 la interviu:">
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
da F5 mai am putin si blochez tasta
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
nu scrie nimeni nimic de ceva timp........toata lumea este pe csm sau inm
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
nu stiu daca sunt rautacioase..........in ceea ce ma priveste am facut 75....si am acelasi sentiment ca atunci cand am iesit din sala........a fost mai greu ca in iarna.....dar se vor lua note mari.......asta este
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
asa este .....eu am facut 77 si cu note aproape maxime si tot imi era greu sa il prind pe ultimul intrat
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
ai dreptate maxmara......sunt multi care vin la plezneala........si am citit mai sus ceva interesant........parerea mea este ca nu conteaza deloc unde ai terminat...asta daca esti pasionat si vrei sa inveti
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
da, in sfarsit eu am facut 75...........asta este o sa vedem ce va fi
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
of......eu aici m-am cam pierdut putin ,pe forum, ca am vazut ca voi va ganditi ca sunt note mari.....aveam mai multa incredere cand am iesit din examen ca am vazut doar dintre cei cazuti cativa,suparati,unii plangeau.....etc.oricum zic ca voi aici din ce am vazut eu ........sunteti pregatiti
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
asa este ..........patrick....eu ma cert cu sotia si tot ii zic............e greu de zis ce si cum va fi....pana nu vezi listele nu poti sa zici nimic.....ramane de vazut.....dar din ce vad eu aici majoritatea au luat note bune ....vorbesc despre cei de pe forum....oricum cei de aici de pe forum au invatat...........bun..cam cati crezi ca or sa fie peste 70?dar peste 80?
Răspuns la discuția Admitere INM august 2011
credeti ca or sa fie multi peste 80? dar peste 70?