Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Acte necesare deschidere procedura insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Acte necesare deschidere procedura insolventa

Buna ziua!Vrem sa cerem deschiderea procedurii de insolventa a unei firme debitoare.Ce acte trebuie sa anexam cererii?Avem factura stampilata si semnata cu care am si castigat in instanta in temeiul O.G.5/2001,dar din pacate debitoarea este de rea credinta si nu a achitat debitul nici dupa derularea procesului.Va multumesc
Da.Este de 301.000 milioane lei.