Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contructie in padure (extravilan)?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contructie in padure (extravilan)?

Buna ziua,

Am o nelamurire... As dori sa construiesc o cabana mica de vacanta, din lemn, fara fundatie permanenta (pe piloni din lemn) in padure (extravilan). Este posibil asa ceva? Am nevoie de vreo aprobare sau proiect?

Va multumesc.
Am inteles.

Va multumesc!