Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Admitere barou 2010
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Admitere barou 2010

Buna ziua!

Am extras de pe unbr.ro tematica pentru concursul de admitere (stagiari). Imi poate spune cineva care sunt cele mai adecvate manuale de pe care ar trebui sa invat?

Este adevarat ca inainte de examen la fiecare barou se pot gasi "posibile" grile ?

Multumesc
Multumim pentru informatie..probabil cu totii suntel nerabdatori sa aflam cat mai multe.

O zi buna,
Daca intrati in sectiunea Examen de primire o sa gasiti diverse informatii...bineinteles, erau de actualitate pentru sesiunea precedenta.

[ link extern ]