Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... registrul operatorilor intracomunitari
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

registrul operatorilor intracomunitari

Aveti noutati in legatura cu inregistrarea in registrul operatorilor intracomunitari?
Au aparut ordonanta guvernamentala si normele de aplicare?
Va multumesc anticipat pentru raspuns.
buna ziua
reprezint un srl care nu realizeaza operatiuni intracomunitare.
am obligativitatea depunerii declaratiei 095?
daca dupa 01 august se iveste oportunitatea unei relatii intracomunitare pot depune atunci 095 pt. a ma inregistra in registrul operatorilor intracomunitari?
adica, 01 august 2010 este termen limita de depunere 095?
multumesc