Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren suprapus virtual
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren suprapus virtual

Detin un teren care se suprapune virtual cu 3 nr cadastrale . Inspectorul de la oficiul cadastral a trimis cate o convocare celor 3 proprietari dar nu s-au prezentat . Cum se poate face corectarea coordonatelor daca proprietarii nu se prezinta ? Doresc sa fac o dezmembrare a terenului .

Va multumesc
dar nu este o suprapunere reala

dar ing sef ce parere are? incercati o audienta
Irina Carina, Alte profesii
Asa mi s-a spus si totusi sustine ca nu poate face corectarea ! Ce sa fac ? Cred ca sunt dusa de nas !