Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... rectificare fisa fiscala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

rectificare fisa fiscala

Va rog daca puteti sa imi dati un sfat. Daca s-a omis introducerea unei deduceri pentru copil pentru calculul salariului unui angajat, cum se poate rezolva problema avand in vedere ca este vorba de o eroare din 2009, pentru care s-a emis deja o fisa fiscala? Fac rectificativa la fisa fiscala, insa ce alte rectificari mai trebuie sa fac? Avand in vedere ca abia acum am sesizat neglijenta, ce fac pentru anul in curs?
Va multumesc
adita74, utilizator
Stimata Doaman Magda Staicu, va multumesc inca o data pentru profesionalism, amabilitate si rabdare. =D> =D> =D> =D> =D>
:)cu multa placere !