Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... asociatie cu centrala proprie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

asociatie cu centrala proprie

Cum se calculeaza factura de gaze la o asociatie cu centrala proprie?
Parcurgeti prevederile Hotararii nr 437 din 23 martie 2004 pentru modificarea si completarea Hotararii Guvernului nr 373/2002 privind organizarea si functionarea Autoritatii Nationale de Reglementare pentru Serviciile Publice de Gospodarie Comunala-ANRSC si Metodologia din 30 august 2004 de repartizare si facturare a consumurilor individuale de energie termica in imobilele de tip condominiu
Aveti contor separat de gaze pentru CT?
~ Conținut șters la cerere ~