Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divortul
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divortul

de curand am primit citatia de a ma prezenta la divort , as dori sa stiu daca pot sa contest actiunea depusa de sotie pe motiv ca nu din culpa mea sa produs despartirea. de cati martori am nevoie si pana la ce grad de rudenie sant acceptati martorii .
Fiecare are posibilitatea de a alege, intr-adevar, culpa exclusiva prespune un probatoriu mai amplu.
;)

Insa capetele accesorii depinde de cel principal : desfacerea casatoriei prin divort.
CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA", Avocat