Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pret neserios
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pret neserios

Buna seara!
Daca pretul platit pentru o casa este de 10 ori mai mic decat valoarea de piata a casei respective, poate fi considerat acesta ca neserios? Multumesc.
va multumesc pentru raspunsuri. nu este vorba de un minor, atat vanzatorul cat si cumparatorul sunt adulti.