Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... acte proprietate pierdute
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

acte proprietate pierdute

dupa decesul bunicilor, am cautat actele de proprietate ale casei mostenite si nu le mai gasesc nicaieri:(. de unde pot sa fac rost de un duplicat ceva de pe actele casei???
ce acte de proprietate avea: contract de v/c, donatie, mostenire, etc?
act de v/c
Daca stiti notariatul la care au fost incheiate, puteti apela la arhiva Camerei notarilor publici pentru un duplicat...