Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... avem nevoie de consultant fiscal?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

avem nevoie de consultant fiscal?

avem nevoie de consultant fiscal? ce parere aveti despre rolul acestuia in indrumarea agentilor economici? Au agentii economici "cultura necesitatii unui consultant fiscal"?
Andreea Lisievici a scris:

=D> Pupici!

Sper ca sa-ti foloseasca. Cand eu vad altfel lucrurile, pun cap la cap legislatia. E pacat ca cei care aplica legea o interpreteaza dupa bunul plac.#-o