avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 832 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... program ,, prima casa''
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

program ,, prima casa''

buna ziua,
vreau sa stiu in ce conditii as putea obtine un credit de la banca pentru a cumpara un apartament, prin programul-prima casa, in cazul in care sunt studenta, poate sa plateasca ratele la banca atcineva ce are venit pana reusesc eu sa ma angajez.
Multumesc!

Alte discuții în legătură

Vreaau sa renunt sa fiu coplatitor viojunior viojunior sint coplatitor intr un credit imobiliar si vreau sa renunt pt a imi lua casa prin Prima casa....numai ca nu reusesc sa \"ies\" din acest contract...imi poate ... (vezi toată discuția)
Prima casa pe numele parintilor dellcomputer dellcomputer Buna ziua, Cu o scurta intrebare va deranjez, sper ca am postat in sectiunea corecta. Pe scurt acum; Eu, impreuna cu prietena mea, amandoi studenti din ... (vezi toată discuția)
Proces de partaj dan888 dan888 Buna ziua. Cine m ar putea ajuta in legatura cu un proces de divort si partaj si ce sanse de reusita as avea daca as intenta un astfel de proces? De ... (vezi toată discuția)