Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii salariu bugetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

salariu bugetar

am salariul maxim pe functia sef depozit la o institutie apartinand minst.sanatatii.salariul poate fi imbunatatit avand in vedere ca gestionez valori foarte mari.garantie imi opreste 10% din baza
Atunci va puteti adresa forului superior ASP sau Ministerului Sanatatii.
Nu stiu de existenta vreunui act normativ care sa interzica migrarea salariatilor.