Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Lista actualizata a expertilor MLPAT
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Lista actualizata a expertilor MLPAT

buna seara !
ma poate ajuta cineva, va rog frumos; cu o lista actualizata a expertilor MLPAT ?
sau unde pot consulta o astfel de lista ? pe site-ul ministerului nu am gasit nimic.
multumesc anticipat.
Pentru ce oras?
pt Bucuresti si Ilfov. multumesc
Luati legatura cu Inspectoratul de Stat in Constructii.
Ei au lista celor care au specializare MLPAt.
Accesati si [ link extern ]
multumesc. acum ma apuc de cautari din nou.
Consultati pe forum, la expertize o discutie deschisa de mine "Cine poate efectua o expertiza judiciara prin care se stabileste care este valoarea de consolidare a unei fundatii la imobil?"

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...