Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112 pentru iunie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112 pentru iunie

declaratia 112 pentru iunie se mai poate depune la ghiseu,sau doar on line?
se intelege ca problema @danadanei e ca nu-i "merge" chestia aia d-a cumparat-o. adica are in posesie ceva nefolositor.
iată de ce,(am mai pus aceasta întrebare)e ce primesc un astfel de mesaj :Starea: <<Fisierul depus nu este o declaratie D112
Eroare: Certificatul nu este unul achizitionat de la furnizorii de servicii de certificare, acreditati in conditiile Legii nr. 455/2001 >> ,eu incarc declaratia 112,certificatul este obtinut de la CERTSING,am trimis de 3 ori declaratia on line...si totusi

Concluzia :au lacune sau unora dintre noi li se întâmplă ceva paranormal!
danadanei, utilizator
aceeasi situatie o intampin si eu. luna trecuta a fost la fel si furnizorul a indicat sa schimb parola. am schimbat parola si am depus declaratia fara probleme. luna aceasta de doua zile am aceeasi eroare. chiar nu mai inteleg nimic este acelasi furnizor CERT SIGN. cum ati rezolvat problema, rog un raspuns. multumesc
au lasat POARTA asta: "tochen:)) defect":stunned:, ca stiau de la inceput ca vand ceva nefiabil pentru utilizare in masa si pe termen indelungat...

banu' a fost interesu' (vreo 23.000.000 euro, numai in primul an, 2011... cu alti bani anual, perpetuu:stunned:... ), in 3 conturi particulare, indicate ( de fapt, obligatorii!) de fisc.

obiectiv indeplinit!

[ link extern ] /

... e si o baza legala: "prevederile OUG nr. 117/2010, cu modificarile si completarile ulterioare":stunned:...

ContSters123067, utilizator
Am schimbat parola ,am schimbat calculatorul' dar ce n-am facut ,si tot n-a mers:(( acelasi raspuns" Starea: Fisierul depus nu este o declaratie D112
Eroare: Certificatul nu este unul achizitionat de la furnizorii de servicii de certificare, acreditati in conditiile Legii nr. 455/2001" .Furnizorul a zis ca ma va suna
A mai ramas sa chem o baba sa-l descante sau un popa sa-i cante "aleluia "!Multumesc, @gigelin ,m-am luminat - e mort .
danadanei, utilizator