Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112 pentru iunie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112 pentru iunie

declaratia 112 pentru iunie se mai poate depune la ghiseu,sau doar on line?
danadanei a scris:

Furnizorul a zis ca ma va suna

... inseamna ca i-a intrat banu' in cont... ca altfel va zicea ca va da un "beep", ca nu mai are minute, dupa ce se mai "gandeste" putin la problema...

... sau a zis ca va "va suna", ca stia de la inceput ca nu va va suna niciodata...

ce caraghios.

ContSters123067, utilizator