avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112 pentru iunie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112 pentru iunie

declaratia 112 pentru iunie se mai poate depune la ghiseu,sau doar on line?
Cel mai recent răspuns: ContSters123067 , utilizator 22:27, 16 August 2011
danadanei a scris:

Furnizorul a zis ca ma va suna


... inseamna ca i-a intrat banu' in cont... ca altfel va zicea ca va da un "beep", ca nu mai are minute, dupa ce se mai "gandeste" putin la problema...

... sau a zis ca va "va suna", ca stia de la inceput ca nu va va suna niciodata...

ce caraghios.

Ultima modificare: Marți, 16 August 2011
ContSters123067, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ordinul 2215/2011- declaratia 112 va putea fi depusa pe hartie si in luna iulie  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [u]Ministerul Finantelor Publice a decis sa prelungeasca cu o luna termenul in care contribuabilii pot depune declaratia fiscala unica in format de hartie. ... (vezi toată discuția)
Declaratii nedepuse-avertisment? invatacel invatacel Buna ziua, Trebuie sa depun 4 declaratii 112 nedepuse, stiu ca pentru a obtine un avertisment trebuie depus un dosar cu o cerere...exista vreun model tip ... (vezi toată discuția)
Declaratie 112 nedepunere online ionela11 ionela11 Buna ziua! Daca nu am reusit sa iau semnatura digitala pana in prezent si am si un angajata din luna sept anul acesta , mai pot depune la ghiseu decl. 112? la ... (vezi toată discuția)