Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... radiere firma
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

radiere firma

am avut o firma care a fost lichidata si radiata din evidentele fiscului conf art176 alin 6 c.p.fisc. Cum pot obtine un certificat fiscal care sa dovedeasca faptul ca firma radiata nu mai este inregistrata cu datorii la fisc
da
Daca se poate mai doresc o lamurire in legatura cu o alta speta: O societate comerciala a avut o datorie catre societatea mea. In urma deschiderii procedurii de lichidare a acestei societati in conf cu l 85/2006 am inregistrat creanta la masa credala . in momentul de fata societatea respectiva a fost lichidata si radiata . Urmare a acestui lucru nu am recuperat mai nimic din acea creanta. Se mai poate face ceva