Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general firma in lichidare- nedepunere declaratie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

firma in lichidare- nedepunere declaratie

Firma este in lichidare si nu am depus declaratia la Finante in data de 01.03.2011 cum ca firma este in curs de lichidare. Acum am primit notificare de la Finante ca nu am depus aceasta declaratie si sa ma prezint la ei. Daca nu ma prezint ce mi se poate intampla??
Ce declaratie nu ati depus ? Cea de inactivitate?
da