avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general firma in lichidare- nedepunere declaratie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

firma in lichidare- nedepunere declaratie

Firma este in lichidare si nu am depus declaratia la Finante in data de 01.03.2011 cum ca firma este in curs de lichidare. Acum am primit notificare de la Finante ca nu am depus aceasta declaratie si sa ma prezint la ei. Daca nu ma prezint ce mi se poate intampla??
Cel mai recent răspuns: adriana_ramona , utilizator 12:58, 24 Octombrie 2011
Ce declaratie nu ati depus ? Cea de inactivitate?
da

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie inactivitate brendissima brendissima Exista vreo sanctiune pentru depunerea cu intarziere a declaratiei de inactivitate SRL cu activitate suspendata la 31.12.2010 mai tarziu de termenul stabilit ... (vezi toată discuția)
Declaratie inactivitate sau bilant pe 0 danielacristea49 danielacristea49 Buna ziua, As avea si eu o intrebare, va rog frumos daca ma puteti ajuta... Firma fara activitate, dizolvata, am depus bilant pe \"0\" la 31.12.2009. ... (vezi toată discuția)
Insolventa unei firme fara activitate de la data infiintarii costelilie costelilie Buna ziua, Va rog daca ma puteti ajuta cu o solutie pentru o rezolvare favorabila si cat mai putin costisitoare pentru mine, la urmatoarea ... (vezi toată discuția)