Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Noua taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Noua taxa auto

Poate s-a mai precizat anterior dar nu am gasit nimic in acest sens.
In ce masura noua lege va afecta hotararile instantelor la dosarele aflate pe rol?
Stadiul acestora(prima sau a doua instanta)are vreo relevanta in acest sens?
Multumesc,

Sorry:)vad ca s-a mai postat ,e drept la un dosar anume,dar cred ca ar fi mare interes daca ati putea dezvolta subiectul(in sensul cum ati trata acesta problema in cazul instantelor)in ipoteza ca ea este deja in vigoare la termenele de judecata ulterioare.
ovidiu59, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc,aceste lucruri le stiam:)eu am facut referire la dosarele aflate deja pe rolul instantelor cu hotarari pronuntate(care nu sunt inca definitive) sau la primul termen.
Ce este de facut in acest caz?sau mai precis care ar fi abordarea ulterioara a acestora,interpretari,jurisprudenta.....
ovidiu59, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~