Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate care sunt noile schimbari in partea generala nou cod ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

care sunt noile schimbari in partea generala nou cod civil

schimbarile noi corespunzatoare partii generale ale noului cod care sunt?va rog sa mi le enumerati ,multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Asa cum a zis si colegul, enumararea modificarilor ne-ar lua si foarte mult timp si mult spatiu. Cititi textul dat de coleg la acel link sau mergeti la o librarie si cereti un Noul Cod Civil in text comparat

[ link extern ] /