Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratie 392 B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratie 392 B

DACA NU SUNT PLATITOR TVA ,SUNT OBLIGAT SA DEPUN DECLARATIA 392.
Da. Ati inteles bine. RO e pentru cei inregistrati ca platitori de tva.
multumesc pentru ajutor,o sa incerc sa le calculez pe fiecare in parte :)