Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Diferenta dintre Asociatie familiala , persoana ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Diferenta dintre Asociatie familiala , persoana fizica sau s.r.l.

buna
as dori mai multe explicatii despre ce ar fi mai bine sa fac , si care ar fi diferenta intre ele

va multumesc
Ma interesează și pe mine sa deschid întreprindere individuală ,un magazin de articole de decor și cadouri asi dori să știu dacă este necesară calificare și dacă da ce fel de calificare .Mulțumesc anticipat
As vrea si eu sa aflu

cameliaagafia a scris:

Daca sunt somer si vreau sa infintam o asociatie familiara- inceteaza somajul in momentul infintarii asociatii?

BIU"