Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilitate
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilitate

buna ziua,
am o societate care are profit nerepartizat din 2007, acum patronul vrea dividende, cu ce cota impozitez acestea cu 10 sau 16%?persoana juridica romana.:):):)
Astea le știam și eu....Mulțumesc pentru răspuns...Erau mai mult întrebări retorice!! Cu bine!