Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... A trecut motiunea cu 235 de voturi .
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

A trecut motiunea cu 235 de voturi .

Vine un Guvern nou !
care, cum adica, in ce fel, ce e aia "stagnare economica"?!

... Ati mai vazut vreodata asa o prabusire?:O:stunned:
~ Conținut șters la cerere ~
Ce repede se uita anii 2006-2008. Cu dublare a salariilor, dublare de pensii, crestere economica de 7-8%, tot poporul cu credite de nevoi personale si impotecare pentru apartamente noi noute.
Alex_Munteanu a scris:

... tot poporul cu credite de nevoi personale si impotecare pentru apartamente noi noute.

bine zis i(m)potecare... ca tot poporul a si "putut" sa le mai si plateasca (apartamentele) si sa ramana in ele, in anii ce au urmat...

Bancile nu mai fac fata: au prea multe case de scos la licitatie

[ link extern ]

100.000 de romani, executati silit de banci

[ link extern ]

... asta era prin 2010... ce-o fi acum:rolleyes:

ContSters233047, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~