Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asociatia de proprietari poate angaja zilieri
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asociatia de proprietari poate angaja zilieri

Asociatia de proprietari poate angaja zilieri pentru executarea unor lucrari ocazionale?

Exemplu: zugravirea scarii blocului.

Va multumesc.
angajati un zugrav si restul necalificati chiar daca sunt zugravi
ovidiu7676, utilizator
ovidiu7676 a scris:

angajati un zugrav si restul necalificati chiar daca sunt zugravi

Poate lucrarea nu necesita atat de multi oameni.