Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conventie detasare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conventie detasare

Ma poate ajuta cineva cu un model de conventie de detasare?

Va multumesc,

O puteti transmite astazi detasarea . Intr-adevar, exista si riscul ca la un eventual control angajatorul sa fie sanctionat contraventional de catre ITM.