Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cat costa infiintarea unui SRL?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cat costa infiintarea unui SRL?

Pentru infiintarea unui SRL, la ce cheltuieli ar trebui sa ma astept? Cam cat ar fi plata unui avocat pentru a se ocupa de infiintare (de la 0 pana sa fie complet functionala societatea)?
Multumesc
Cel cu "ACTU CONSTITUTIV" sper că Nu este jurist!!!
Ar fi culmea, si l - a mai redactat si singur!!
te costa 3 milioane onorariu + taxe la registru
Cine este cel cu actu constitutiv,ca nu am inteles?!
Eventual actuL constitutiv.
Ma rog...ACTUL constitutiv...mai face omul greseli din graba...dar nu asta e esential.Aveti chef de cearta sau ce?Vi se pare normal sa contestati un om care chiar lucreaza asa ceva si nu vrea decat sa ajute alti oameni?!Probabil ca da.Daca stiti mai bine eu ma retrag,explicati dvs.celorlalti care va roaga sa-i ajutati.Si inca o dovada de lasitate...va ascundeti in spatele anonimatului.De acolo incepe totul!Cu bine!