Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... bonuri de masa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

bonuri de masa

Buna ziua,
sunt angajata ca si bucatareasa la un centru de ingrijire a batranilor, fiind angajata a directiei generale de asistenta sociala si protectia copilului respectiv ai consiliului judetean. Este normal ca de peste 2 ani de zile sa nu primim bonuri de masa in timp ce angajatii din sanatate , invatamant primesc aceste bonuri?
Acordarea tichetelor de masa nu este obligatorie pentru angajatori ...