Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii recuperare bani de la casa de sanatate
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

recuperare bani de la casa de sanatate

Buna ziua,

Va rog sa-mi spuneti care sunt pasii de urmat pentru a recupera banii platiti angajatilor in perioadele de concediu medical de la casa de sanatate, sau de la cine se pot recupera.

Va multumesc!
Aveti termen 90 zile si banii ii recuperati in functie de analiza celor de la CASS.
De preferat este sa va duceti pana pe 25 ale lunii urmatoare impreuna cu D112 si anexa 1.1 depusa aferente lunii medicalului