Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Model proces verbal olograf predare primire bani ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Model proces verbal olograf predare primire bani pentru achizitie imobil

Buna ziua,
as avea nevoie de un model de proces verbal de predare primire a banilor pentru cumpararea unui imobil, care se va face olograf. va rog sa imi spuneti si cati martori am nevoie la intocmirea procesului.
Multumesc.
Incheiati un antecontract in forma autentica mai ales ca dati toti banii. I'l puteti nota si la cartea funciara ca sa fiti sigur.....de ce nu consultati un notar sau avocat pentru a nu regreta mai tarziu....