avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 662 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Urari de Sfantul Andrei :)
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Urari de Sfantul Andrei :)

Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite!

Cele mai frumoase flori, cele mai sincere urari pentru o zi minunata in care va sarbatorim!

[ link extern ]

:vishenka: :hugall: :luck:

Gabrielle Monique
Cel mai recent răspuns: andreigrigoriu , moderator 20:49, 30 Noiembrie 2012
La multi ani tuturor celor ce poarta numele Sfantului Andrei si pentru ca acelasi Sfant este ocrotitorul romanilor le doresc tuturor semenilor mei multa sanatate, bucurii si zile senine!
:luck::vishenka:
L.C.
Mulțumesc tururor pentru urăriile pe care le transmit, mai departe, celorlalți Andrei și Andree de pe forum: sănătate, fericire și numai lucruri bune!


:vishenka:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

La multi ani mihail si gavril! eraz eraz [i]Un azur permanent in suflet si in gand![/i] La multi ani Mihai, Gabriela, ... :vishenka: Mihaela, Gabriel, ... :vishenka: (vezi toată discuția)
La mulþi ani de sfântul gheorghe! iulia53 iulia53 LA MULTI ANI tututror ce poarta numele de Gheorghe,Georgeta si diminutive.. :luck::beer: :mothersday: (vezi toată discuția)
La multi ani gabrielle! ContSters250994 ContSters250994 Maine e ziua ta ! Zi frumoasa ca tine! Ti am trimis ghiocei Ca sa ti murmure ei Cat de mult te iubesc! :love1: La multi ani Mami! Am vrut sa fiu ... (vezi toată discuția)