Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Urari de Sfantul Andrei :)
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Urari de Sfantul Andrei :)

Va doresc multa sanatate, fericire, realizari alaturi de cei dragi si sa aveti parte numai de zile senine si insorite!

Cele mai frumoase flori, cele mai sincere urari pentru o zi minunata in care va sarbatorim!

[ link extern ]

:vishenka: :hugall: :luck:

Gabrielle Monique
La multi ani tuturor celor ce poarta numele Sfantului Andrei si pentru ca acelasi Sfant este ocrotitorul romanilor le doresc tuturor semenilor mei multa sanatate, bucurii si zile senine!
:luck::vishenka:
L.C.
Mulțumesc tururor pentru urăriile pe care le transmit, mai departe, celorlalți Andrei și Andree de pe forum: sănătate, fericire și numai lucruri bune!

:vishenka: