Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Rovigneta pentru contract de inchiriere - cine ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Rovigneta pentru contract de inchiriere - cine plateste amenda

Am inchiriat masina unui cetatean italian , masina nu avea rovigneta .
In contractul de inchiriere este specificat ca nu are rovigneta, cine plateste amenda?
~ Conținut șters la cerere ~