Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Urmãtoarea cale de atac dupã recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Urmãtoarea cale de atac dupã recurs

Buna seara.Am pierdut recursul,s-a hotarat mentinerea sentintei data de tribunal.Doresc sa stiu care este urmatorul pas in justitie.

Multumesc.
In acest moment pot incepe demersurile pentru CEDO ? Care sunt pasii ? Este posibil sa fac aceste demersuri fara avocat?

Multumesc.