Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Denuntare calomnioasa
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Denuntare calomnioasa

Am un cetatean care ma tot da in judecata
pe nedrept si vreau sa-l dau in judecata pentru denuntare calomnioasa Se poate asa ceva.
Sunt prea multe de spus, poate unele informatii nu sunt postate pe site, drept pentru care v-as sfatui sa va adresati unui avocat.
Cam demult nu s-a discutat acest subiect dar poate cineva mă lămureşte. Care este termenul pentru depunerea unei plângeri penale pentru savârşirea infracţiunii de denunţare calomnioasa ?