Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Introducere oferta in SEAP
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Introducere oferta in SEAP

Buna ziua!
As dori sa stiu cum as putea sa introduc eu o licitatie in SEAP, din partea unei firme/institutii publice. Am deja cont pe SEAP dar nu am gasit nimic acolo.

Multumesc anticipat!!
Ce fel de cont aveti? Este contul dvs. personal sau al institutiei? Aveti certificatul digital?
Contul de SEAP este al institutiei. Ne ocupam noi sa facem fisa de date si toate documentele necesare, insa nu stim cum sa procedam cu introducerea pe SEAP.
Descarcati dupa SEAP Manualul de utilizare SEAP