Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

sunt pensionata medical, gr ll si drepturile de pensie mi-au fost calculate in functie de veniturile realizate; intre timp am inceput sa primesc drepturile de natura salariala castigate prin hotarare judecatoreasca, drepturi pe care guvernul Boc le-a esalonat pana in 2016;
nu ar fi normal ca si pensia sa se recalculeze anual in functie de acestea?
~ Conținut șters la cerere ~