Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

cineva vrea sa divorteze si nu poate pentru ca el in speta nu vrea sa ii dea actele sa depuna dosarul o ameninta ca nu il da si cum poate sa recupereze actele sa le puna la dosar sa inceapa divortul nu exista nici o cale nu are dreptul?
cat ar dura daca ar scoate un ordin av respectiv dupa ce pleaca sa zicem