avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 551 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediere cu art 61 lit d
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediere cu art 61 lit d

Daca in CIM perioada de proba este de 90 de zile, dar in dreptul ei spatiul cu perioada este necompletat, poate fi vorba si despre preaviz?
Cel mai recent răspuns: adipro , utilizator 09:49, 17 Octombrie 2013
art. 253?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Preaviz ContSters147006 ContSters147006 Va rog frumos sa-mi spuneti si mie daca preavizul poate fi dat ca o instiintare sau exista legiferat ca trebuie sa fie o decizie de preaviz .Este cazul unei ... (vezi toată discuția)
Incetare cmi art 61 lit.c, este nevoie de termen de preaviz de 20 zile? sorina1965 sorina1965 B-)Buna seara, o salariata imi aduce pe data de 03.09.2014 Decizie medicala de capacitate de munca grad 3 cu diagnostic- tulburare anxios depresiva,epilepsie ... (vezi toată discuția)
Acasa.v acasa.v acasa.v Buna ziua lucrezi la o firma de 4 ani din cauza conditiilor si a mediului toxic m-am imbolnavit si am suferit o interventie chirurgicala, medicul care ma ... (vezi toată discuția)