Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediere cu art 61 lit d
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediere cu art 61 lit d

Daca in CIM perioada de proba este de 90 de zile, dar in dreptul ei spatiul cu perioada este necompletat, poate fi vorba si despre preaviz?
art. 253?