Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Inregistrarea cu camere de supraveghere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Inregistrarea cu camere de supraveghere

Este valabila inregistrarea cu camere de supraveghere in instanta?
Depinde ce intelegeti prin "valabila"
Instanta de judecata admite inregistrarea drept proba ,a carei analiza poate clarifica aspecte ale spetei deduse judecatii