Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Modificare lege pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Modificare lege pensii

Am lucrat 4 ani si 10 luni in grupa 1 de munca si am lucrat 7 ani in grupa a 2 a de munca.Sunt nascut in iulie 1952.Ce reducere a varstei de pensionare dupa modificarile din 17 decembrie in Parlament.
Multumesc!!