avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 546 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Unde gasesc reglemetarea legala?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Unde gasesc reglemetarea legala?

furnizorul livreaza produse din carne. dupa 8 zile cumparatorul retrage produsul de la vanzare , si nu achita contravaloarea produselor.
undeva este prevazut ca dupa receptia prod . din carne. returnarea produselor nu mai este posibila.
stie cineva. multumesc mult
Cel mai recent răspuns: glo , utilizator 12:12, 23 Ianuarie 2014
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumparare produs - daca amabalajul e desigilat pot sa refuz produsul? Srb Srb Buna ziua, Am un caz si anume: am dat o comanda intr-un magazin de un produs IT care se livreaza in timp de 3 saptamani de la achitare a unui minim de 10% ... (vezi toată discuția)
Returnare produse personalizate NicoValcu NicoValcu Buna ziua, mi-am cumparat un produs personalizat si m-am razgandit. Mai pot face ceva? Multumesc! (vezi toată discuția)
Functionare magazin online fara stoc (intreprindere individuala) Argali Argali Buna seara! Vom deschide si noi in curand un magazin online pentru care nu vom avea stocuri (stoc la furnizor). Am dori in principiu ca procedeul sa fie ... (vezi toată discuția)