Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Unde gasesc reglemetarea legala?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Unde gasesc reglemetarea legala?

furnizorul livreaza produse din carne. dupa 8 zile cumparatorul retrage produsul de la vanzare , si nu achita contravaloarea produselor.
undeva este prevazut ca dupa receptia prod . din carne. returnarea produselor nu mai este posibila.
stie cineva. multumesc mult
~ Conținut șters la cerere ~