Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Serviciul universal de furnizare energie
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Serviciul universal de furnizare energie

Cine ma poate lamuri cu serviciul universal privind furnizarea energiei electrice. Am primit o cerere tip de la electrica pe care o pot completa ca sa pot beneficia de acest serviciu universal si nu stiu daca e bine sau nu. Ar fi costurile pt. energie mai mici sau nu? Multumesc.
nimenea nu ma poate ajuta? :-/
~ Conținut șters la cerere ~