Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Plata factura prestari servicii-este nevoie de ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Plata factura prestari servicii-este nevoie de contract??

Pentru ca o societate sa plateasca o factura de prestari servicii unei alte societati, este neaparat nevoie de un ctr de prest servicii, sau este suficienta o comanda?
Multumesc
Si cand mergi la frizer ce contract de prestari servicii faci?
Chiar daca a trecut mult timp de atunci, ma interesa si pe mine subiectul si-am fost lamurit.
Multumesc pentru raspuns!