Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Stergere intrebari
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Stergere intrebari

Cum pot sterge intrebarile mele?
Va multumesc
Buna ziua,

Nu se poate. Regulamentul forumului este explicit:

De asemenea, pentru coeziunea discutiilor, odata cu scrierea unui mesaj in forum ne transmiteti si noua, ca drept neexclusiv si nelimitat in timp de autor, dreptul de a publica, republica si mentine mesajul in Forum si in orice alte produse Avocatnet.ro, cata vreme acestea exista. Fara aceasta regula, munca consultantilor adunati aici ar fi in zadar, iar raspunsurile pe care le primiti nu ar mai veni cu aceeasi frecventa.