Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Confidentialitate nota explicativa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Confidentialitate nota explicativa

Buna ziua,

Mi-a fost ceruta nota explicativa de departamentul juridic la firma unde lucrez si acea nota explicativa a inceput sa circule pe mail-ul firmei la persoane care nu fac parte din acel departament , este normal avand in vedere ca in acea nota sunt datele mele personale ?

multumesc pentru raspuns !
marinu30, utilizator
Nu cred ca trebuie sa ajung asa departe , pana la urma cred ca voi da in judecata persoana care a distribuit actul fara acord.